Форум      Главная     

РЕАБИЛИТАЦИЯ ОРГАНИЗМА


ДОМ, САД, ОГОРОД
Навіщо приймати ізотонік

Прийнято вважати, що ізотонічні комплекси призначені тільки для спортсменів, проте насправді подібного роду добавки необхідні будь-якій людині, яка веде активний спосіб життя. У самому низу статті буде описаний простий рецепт, як приготувати ізотонік з підручних засобів в домашніх умовах.

Ізотонічний комплекс – це суміш швидких вуглеводів, солей, вітамінів і мінералів. Швидкість абсорбування речовин займає від хвилини до півгодини. Таким чином вдається відновити водно-сольовий баланс. Навіщо це робити? Не вдаючись в подробиці фізіології: це вбереже серце від передчасного старіння.

Приймати ізотонічні напої необхідно при тривалому фізичному навантаженні або в спеку, тобто в моменти, коли організм найбільш потребує підживлення рідиною, а також іншими життєво важливими макро-, мікроелементами.

 

 

Їх вживання обумовлюється тим, що за невластивих для людини стресових обставин (тренування, підняття важких вантажів, біг) організм, щоб уникнути перегрівання, виводить тепло за рахунок рідини – через піт. Разом з потом виходять життєво необхідні для тіла солі і мінерали, в числі яких калій і магній, які так потрібні для серцевого м'яза. У ізотонічних комплексах зазвичай є все необхідне для підтримки водно-сольового балансу в тілі.

Як приготувати ізотонік вдома

Візьміть літр чистої води, додайте в неї 6 грамів цукру, 2 грами солі, одну подрібнену таблетку вітаміну С і по можливості порцію водорозчинного калію і магнію. Перемішайте все це перед активними фізичними навантаженнями. Випийте 200 мл до початку і все інше безпосередньо під час вправ або роботи. Це підтримає вашу енергійність і бадьорість, а м’язи між підходами відновлюватимуться трохи швидше.

Такий напій можна вживати на постійній основі без побоювань звикання або побічних ефектів. А його собівартість дуже невелика.

У разі якщо у вас немає інгредієнтів або часу готувати його, можна купити в магазинах спортивного харчування або в аптеках.

За рейтингами, найбільш популярні серед спортсменів – ізотоніки фірми Olimp Labs, а також Optimum Nutrition. Ці виробники строго стежать за пропорційним співвідношенням компонентів, що тільки підсилює дію інших складових.

Якщо ж крім нормального самопочуття вам необхідний заряд енергії, то зверніть увагу на ізотонічні комплекси з кофеїном або гуараною. Гуарана діє м'якше, ніж кофеїн, проте за тривалістю однаково.

Успіхів, друзі!

https://goo.gl/yLaexS

 

 

 
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПОСЛЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ


ЭТО ИНТЕРЕСНО