Форум      Главная     

РЕАБИЛИТАЦИЯ ОРГАНИЗМА


ДОМ, САД, ОГОРОД
Відеоспостереження в супермаркетах і магазинах

Напевно Ви дуже часто спостерігали відеокамери прикріплені в магазинах і супермаркетах. Деякі люди відчувають дискомфорт при думці що за ними стежать адже вони ж навіть і не думали про те що б що щось вкрасти. І виникає питання, за ким саме стежить ця відеокамера і навіщо вона доглядає за всіма покупцями? Відповідь дуже проста. І наявність системи відеоспостереження в супермаркетах це більше плюс, ніж мінус для покупців.

Розкрадання товару відбувається в усіх магазинах і супермаркетах. Але в тих торгових точках, де відсутнє відеоспостереження, пропажі відбуваються частіше і загальна їх сума значно більша. Тому звичайно ж ніякому власнику магазину не хочеться йти в мінус, а значить сума пропажі товару йде в підйом цін на ці товари і тому Ви купуєте товар за більш високу вартість ніж в магазині в якому є відеоспостереження. Так само за допомогою відеокамер можна відстежити рівень роботи персоналу і обслуговування клієнтів.

 

 

Іноді буває так що під час розпродажів навіть сам персонал може списати деякі продукти як на недостачу. Такий контроль дуже важливий. Час святкових розпродажів це якраз найактивніший час для злодюжок які тільки і вичікують такого моменту. Охоронники знаходяться всередині магазину і стежать за порядком але встежити все неможливо. Тому на допомогу приходить система відеоспостереження. Таке відеоспостереження записується і зберігається, і при виникненні спірної ситуації можна легко розібратись при наявності відеозапису.

Контролювати роботу персоналу теж дуже важливо що б можна було піднімати рівень обслуговування. Так само Ви можете бачити переміщення і дії співробітників для вирішення будь-яких внутрішніх ситуацій і конфліктів. Відеозапис є незаперечним доказом який значно економить час і допомагає уникнути крадіжок.

Дуже важливо встановлювати відеокамери над касами, так як через них проходить основний матеріал «гроші». Якщо ж відбувається недостача або ж пропажа грошей, можна відстежити їхній рух і з'ясувати що сталося. Так само за допомогою системи відеоспостереження можна відстежити попит на товар і на його вартість і таким чином зробити аналіз попиту на товар і на ціну. Так що відеоспостереження це річ без якої не обходиться сучасний бізнес. Такі системи забезпечують безпеку покупців, співробітників і власників магазинів і супермаркетів. І сприятливо впливають на ціни на товари які Ви потім купуєте.

 

 
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПОСЛЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ


ЭТО ИНТЕРЕСНО