Форум      Главная     

РЕАБИЛИТАЦИЯ ОРГАНИЗМА


ДОМ, САД, ОГОРОД
Чим корисна лляна олія?

Лляна олія – це корисний продукт, який отримують з насіння льону. Вона в своєму складі має альфа-лінолеву кислоту, яка так необхідна для нашого організму. Лляна олія збагачена поліненасиченими жирними омега-3 кислотами.

Саме тому такий продукт дуже корисний для людини. Наявність вітамінів (А, Е, F, К, В1, В2, В6, С), органічних кислот і ферментів роблять її незамінним для повсякденного раціону.

Відтінок лляної олії, через специфічний метод очищення, коливається від золотистого до насиченого коричневого кольору.

Для вживання найкраще підходить нерафінована олія з тонкою гіркою ноткою. Про те, в чому користь лляної олії ми спробуємо розібратися в даній статті.

Саме лляна олія лідирує за змістом омега-3 серед інших рослинних олій. Даний продукт може зрівнятися тільки з риб'ячим жиром. До речі, запах олії з насіння льону нагадує аромат риб'ячого жиру, що є показником чистоти і натуральності.

У чому ж користь лляної олії для людини?

Лляна олія – справжній порятунок для людей, які страждають на таке захворювання як атеросклероз. Його регулярне вживання призводить до зниження рівня шкідливого холестерину в крові людини. Це відбувається за рахунок паралельного зниження рівня тригліцеридів і ліпопротеїнів з дуже низькою щільністю. Крім усього іншого вживання лляної олії призводить до зниження ймовірності утворення тромбів в судинах. Тому даний продукт є відмінним профілактичним засобом від інфарктів та інсультів.

Речовини, які містяться в цій корисній олії, активно захищають нервову систему, клітини і значно покращують комунікацію нервових закінчень.

Також лляна олія має протипухлинну дію. Лікарі часто рекомендують його вживати в їжу людям, що страждають онкологічними захворюваннями. Наприклад, жінки з підвищеним ризиком виникнення розвитку раку молочних залоз зазначають, що гормональний фон прийшов в норму. У чоловіків же воно запобігає розвитку злоякісних пухлин передміхурової залози.

Вчені довели, що дефіцит жирних кислот омега-3 призводить до підвищення ризику виникнення таких недуг як шизофренія, депресія і синдром дефіциту уваги, а також вікових порушень діяльності мозку. Люди, які в свій раціон постійно додають олію з насіння льону відзначають, що пам'ять значно покращилася, як увага і мозкова активність.

Людям, які хворіють на цукровий діабет також корисно вживати лляну олію. Вона допомагає знизити кількість глюкози в організмі і попереджає розвиток ризику такого недугу як діабетична полінейропатія.

Натуральну нерафіновану лляну олію холодного віджиму Ви зможете придбати в інтернет-магазині «Оливка».

 
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПОСЛЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ


ЭТО ИНТЕРЕСНО