Форум      Главная     

РЕАБИЛИТАЦИЯ ОРГАНИЗМА


ДОМ, САД, ОГОРОД
Використання аксесуарів для лікування гіпертонії

Гіпертонія при цукровому діабеті - найбільш частий супутник, і турбує зазвичай всіх діабетиків після 50 років, людей будь-якого рівня захворювання. Гіпертонія - стійке підвищення тиску крові, коли рівень перевищує встановлену норму - 140/90 мм. рт. ст. Зазначені цифри досить умовні, і можуть бути скориговані, як ситуацією, так і фахівцем.

Як правило, якщо гіпертонія виникає, то і розвивається вона досить стабільно і неухильно. І означає це тільки одне - потрібно займатися профілактикою захворювання, і проводити симптоматичне, а так само ситуаційне лікування. Зазвичай приймають препарати, але так само задіяні і інші механізми впливу - деякі вселяють здоровий дух, традиційні лікувальні предмети для носіння та прилади для впливу на частини тіла.

 

 

Що рекомендують «від тиску»?

Зазвичай доктора і цілителі рекомендують використовувати для стабілізації кров'яного тиску спеціальні браслети - з металів, з дерева або з кістки великих тварин. Так само рекомендовано застосовувати прилад для магнітотерапії, який може активно впливати на шкіру людини. На підшкірні тканини і на кісткову тканину. Все це створює передумови для оздоровлення:
 - поліпшується кровообіг за рахунок зниження опірності судин, які за допомогою приладу стають менш напруженими і краще пропускають кров'яний потік;
 - поліпшується відтік лімфатичної рідини, яка може створювати зайву напругу і при цьому наростаючий дискомфорт; при використанні приладу рідина «виходить» з тканин і людині стає значно легше;
 -поліпшується психологічний стан при гіпертонії, так як людина розуміє, що він проходить лікування і йде процес безперервного відновлення і видужування; хоча важливо пам'ятати, що гіпертонія невиліковна і основа її купірування - симптоматичне і профілактичне лікування.

Чи можуть прилади замінити препарати?

При перебігу початкових стадій гіпертонії використання приладів для лікування і оздоровлення може компенсувати перебіг захворювання. Однак важливо саме в початковій стадії припинити вживати надмірно кухонну сіль і нарощувати масу тіла. Все це в сукупності дозволить людині досить активно проводити лікування. І успіх боротьби з цією недугою багато в чому залежить саме комплексного підходу до цього питання. А це - препарати, прилади для стимуляції кровообігу і здорове обмежене харчування.

 


 

 
РЕАБИЛИТАЦИЯ ПОСЛЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ


ЭТО ВАЖНО