Форум      Главная     

Анекдоты о медицине


Салаты и рецепты


(Архив)

Користь вітамінів А і Е для волосся

Вітаміни А і Е – два основних сполуки, які відповідають за здоровий стан шкірних покривів, нігтів і волосся. Кожна з цих речовин виконує певні функції:
Вітамін А (він же – ретинол) – жиророзчинна речовина-антиоксидант. Він бере участь у синтезі кератину, стимулює обмінні процеси в клітинах і захищає їх від окисного дії вільних радикалів.

Крім того, ретинол має здатність глибоко проникати в клітини шкіри, забезпечуючи інтенсивне живлення волосяних фолікул, що позитивно впливає не лише на структуру волосся, але і на їх зростання. Особливо важливий вітамін А для тонкого, пересушені, ослабленого волосся.


Вітамін Е (токоферол) – природне з'єднання, яке покращує циркуляцію крові в клітинах шкіри, насичує їх киснем та має виражену антиоксидантну активність.

Ще однією важливою особливістю токоферолу є його здатність захищати волосся від впливу ультрафіолетових променів і інших негативних факторів, що руйнують структуру локонів. Крім цього, вітамін Е допомагає впоратися з різними проблемами шкіри голови, особливо з підвищеною сухістю та себореєю.


Незважаючи на те, що ці два вітаміну виконують різні функції, їх часто використовують у комплексі, оскільки вони мають досить тісну взаємодію. Відомо, що токоферол захищає вітамін А від окислення і сприяє його всмоктуванню в кров.

А ретинол у свою чергу підсилює антиоксидантну дію вітаміну Е. Саме тому дані з'єднання повинні надходити в організм разом, що, до речі, враховують і виробники фармакологічної продукції, створюючи вітамінні комплекси, що включають в себе ретинол і токоферол одночасно.

Выпадение волос при сахарном диабете - что делать? ВИДЕОРОЛИК.

 


РЕАБИЛИТАЦИЯ ПОСЛЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ